Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları

2018 dövüşlerinde, Alexander Emelyanenko hala savaşan Olympus'un zirvesine çıkabileceğini kanıtlamak zorunda. Yapması zor olacak. Skandallar, alkol ve hapishane sorunları en iyi şekilde etkilenmemiştir. Fakat savaşçı bir kez daha kendini yüksek sesle dünyaya ilan etmeye kararlı. Emelianko başarılı olur mu, yoksa zamanı telafi edilemez mi?


İÇERİK

2018'de Alexander Emelyanenko'nun bir sonraki mücadelesi ne zaman olacak?

MMA'nın ulusal usta katılımı ile yeni maç 4 Mart 2018'de yapılacak. Rakip Ruslar Pole Shimon Bayor olacak. Dövüş, “Volga Savaşı” adlı dövüş gösterisi programının bir parçası olarak gerçekleşecek.

Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları

Şimon Bayor çok ünlü dövüş sanatçısı değil. Profesyonel kariyerine 2010 yılında başladı. Kaybettiği Pole 17 dövüşleri nedeniyle 7. En büyük başarı, az bilinen PLMMA liginin versiyonuna göre şampiyonluk kemeri oldu. Şu anda, atlet KSW liginde performans sergiliyor.

Lada-Arena spor kompleksinin duvarları içinde, 2018 yılında, Tolyatti'de bulunan Alexander Emelyanenko'nun izini seyredin.Ayrıca, izleyiciler, Rus ve yabancı sporcuların katılacağı boks, sambo, pankreasta başka 12 dövüş savaşı bekliyor.


Alexander Emelyanenko'nun kariyeri nasıldı?

Savaşçı kariyerine 2003 yılında başladı. İlk kulübü Rus Top Takımıydı. Aynı yıl, PRIDE Bushido 1 turnuvasında gerçekleşen ilk çıkış düellosunu gerçekleştirdi. İlk dövüşü yeni başlayanların zaferiyle sona erdi. Sonra iki önemli zafer geldi.

İlk kez, Alexander 2004 yılında bir fiyasko çekti. Çok ciddi bir rakibe karşı kaybetti - Hırvat Mirka Fillipovich.

Emelianenko pes etmedi. Yenilgiden sonra üst üste 5 zafer izledi. Kurbanları İngiliz James Thompson, Kutup Paul Nastula, Hollandalı Rene Ruz ve iki Brezilyalı Ricardo Morais ve Carlos Barreto idi.

2012 yılında sporcu, alkol yüzünden ilk problemleri başlattı. Kariyerini geçici olarak durdurmak zorunda kaldı. Sporcu, bir ilaç tedavisi kliniğinde değil, bir manastırda sağlığını iyileştirmeye karar verdi.

2018 yılında Alexander Emelyanenko'nun dövüşleri. Rakipler

Bir yıl sonra, taraftarlar tekrar sekizgenin üzerinde gördüler. Dönüş zafer oldu. Amerikan Bob Sapp ve Brezilyalı Jose Rodrigo Gelke'yi yendiler. Rakipler özellikle iyi değiller. Ancak İskender'in taraftarları idollerini işte görmekten memnunlardı.

2014 yılında son önemli savaşını yaptı. Rakibi Dmitry Sosnovsky oldu. Ayaklanma, Sosnowski'nin ikna edici zaferiyle sona erdi.

Son 4 yılda Emelianenko, yüksek sesle zaferler için değil, skandallar için ünlü oldu. Booze, holigan hileleri, boorish ifadeleri ve bir taç gibi - bir hapis cezası, bir kariyerin üç yılını vurdu.

Başka herhangi bir kişi kırılabilir. Ama Alexander değil. 2017 yılında üç yıl aradan sonra iki kavga etti. Ve iki kere de zafer onundı. 27 Eylül'de Brezilyalı Jeronimos Santos yenildi ve 17 Aralık'ta Amerikan Virgil Zwicker. Dövüşler Rus dövüş sanatçısının iyi durumda olduğunu gösterdi.

Related news

Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları image, picture
Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 18


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 16


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 4


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 98


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 71


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 84


Alexander Emelyanenko 2018 kavgaları 56