Fallout 5 2019 oyunu

Franchise'un ikinci yıldönümünü kutlayan Fallout evrenin yaratıcıları, bu oyunun hayranlarını bir sonraki bölümün serbest bırakılmasıyla memnun etmeye karar verdiler.

Söylemeye gerek yok, resmi duyurular ve aylardır söylentiler dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların uyumasına izin vermiyor, çünkü gerçekten büyük bir şey bekleniyor.

Ve Bethesda, 4. bölümün tüm işlevlerini almadan önce planlarını açıkladığını hiç utanmamıştı.

Şaşılacak bir şey yok ki, entrikacı reklamın motorudur ve Fallout'un kendi segmentindeki şövalyelere çoktan girmesine rağmen, bir kült projesine dair beklentileri iddialı değil.

Oyun hakkında genel bilgi:

 • Tür - eylem / RPG;
 • Ayar alternatif bir kurgu / kıyamet sonrası;
 • Geliştirici - Bethesda Game Studios;
 • Yayınevi - Bethesda Softworks;
 • Yayın tarihi - 2019.

Dördüncü bölümde test edilen geleneğe göre, en azından bazı az çok resmi teaser, çıkış tarihinden altı ay önce bizi bekliyor. Ve en iyisi, hiçbir şey hakkında güzel bir film olacak ve elbette, oyun hakkında hiçbir ayrıntı olmayacak.

Ancak, bir memur olarak değil, dedikleri gibi - neyse ki, hala söylentiler ve sosyal ağlar var, hayır, hayır, hayır, evet, sesli aktörler, ya da diğer içerideki kimseler çok fazla körelecekler.

Eh, biz franchise engin deneyimi, yaratıcıları ve sahne arkası masalları ipuçlarını bir araya getirmeye çalışalım ve Fallout 5'te bizi nelerin beklediğini tahmin edelim.

Hikaye hattı

fallout 5 yayın tarihi

Bir sonraki bölümün halihazırda var olan bağlama dayanacağını varsaymak mantıklıdır, çünkü şu ana kadar bizi memnun eden bu evren, kronolojik uyumu ve olayların tutarlılığını bozmuştur.

Öyleyse, 2015'in dördüncü kısmı bizi beş farklı sonla karşı karşıya getirebilir:

 • Bizim karakterimiz Enstitü'ye bitişiktir ve oğlunun ölümünden sonra onu yönetir, sentezleri yok eder ve aynı zamanda en üst düzeydeki orduyu tamamen kesintiye uğratan Kardeşlik Çelik'inde onarılamaz bir zarara neden olur.
 • Kardeşlik yanlısı, “Enstitü” ile çatışmaya ve kendi oğluyla bir savaşa yol açıyor ve ardından kahramana en üst sırada yer alıyor ve onu zaferden sonra yeni bir dünya inşa etmeye gönderiyor.
 • Eğer Minutemen'le konuşursanız, kalfaların ele geçirildiği Enstitüye karşı güçlü bir partizan savaşı gerçekleşir, onların gelişmeleri çorakların sakinleri için çalışmaya başlar ve bilim adamlarının kendileri hayatta kalır.

fallout 5 2019 oyunu

 • “Demiryolu” seçimi, sentezlerin “Enstitü” ye girmesine yol açar ve daha sonra, ilkinin yıkılması yerine, “Çelik Kardeşliği” ne karşı savaşta yer alır, ardından Enstitünün yenilgisi gelir. .
 • Herhangi bir tarafın yanına gitmemeye çalışın, sonuçta sadece Enstitünün yaşayacağı, diğer grupların da iyi ilişkiler içinde kalacağı sonucu. Bu sonun nispeten barışçıl olduğu düşünülür, ancak bunu başarmak için, tüm NPS'lerle iletişim kurmanız ve doğru sırayla ve uygun şekilde uygun adımları atmanız gerekir.

İlginç bir şekilde, bu son bölümde, duygusallık derecesini arttırmak için aile ve babalık temasını, kahramanın geçmişinin üzerinden perdeyi açarak eylemlerinin motiflerini büyük ölçüde açıkladılar. Abartılmaya devam edip etmeyeceğini anlamak için, serbest bırakılmasını beklemeniz gerekecek.

Oyun Dünyası

serpinti 5 2019 haber

Genel olarak, dört tam teşekküllü eylemleri (artı New Vegas) ve üç spin-off (“Kardeşlik Çelik: Taktikler”, sadece “Çelik Kardeşliği” ve “Barınak”) ile franchise nükleer tarihin aktif bir şekilde sömürülmesini sağlar. 2054 tarihli kıyamet, Birleşik Devletler'deki sığınakların oluşturulması ve bunların XX-XXIII. yüzyıllarda daha da gelişmesi.

Bir dizi sığınak basitçe mühürlendi, hayatta kalanları bir cryonun içine daldırarak ve insanlık üzerinde canavarca deneyler yürütmeyi amaçlayan bir sayı vardı. Oyuncunun birçok başka sonuçla savaşması gerekiyordu. Eylem alanı, tam anarşinin hüküm sürdüğü radyoaktif bir çöldür.

Eski uygarlığın parçalarında, beş fraksiyon ortaya çıktı:

 • Çelik Kardeşliği (teknolojinin kullanımında öncelik için savaşan askeri teknokrasi);
 • Enclave (savaş öncesi hükümetin ardılları, plazma silahları ve güç zırhlarındaki asların yok edilmesi için çabalar);

fallout 5 2019 çıktığında

 • Yeni Kaliforniya Cumhuriyeti (bir anayasal sistemle en çok);
 • Akıncılar (Atıkların organize suç grupları, soygun ustaları ve şehir baskınları);
 • Sezar'ın Lejyonu (eski Roma'ya dayanan, vahşi kabileleri, eski akıncıları birleştiren ve Atların sakinlerini işgal eden bir felsefeye sahip totaliter bir grup).

Ve belirli bir hizip seçimine bağlı olarak ve karakterin arsa ana olaylarını geliştirin.

Oynanış

Fallout açık bir dünya olarak inşa edilmiştir ve hem araştırma için hem de misyonların bir parçası olarak çeşitli görevleri yerine getirmek için kullanılabilen bir yer kütlesinden oluşur. İlk kısım için, Lore geliştirildi, proje geliştikçe, çok sayıda elementle zenginleştirildi ve iyileştirmeler.

yeni serpinti 5 2019

“S.P.E.C.I.A.L.” (Zorluk-Algı-Dayanıklılık-Karizma-İstihbarat-Çeviklik-Şans) karakteristiği sistemi, beceri ve beceri ile karmaşık bir şekilde etkileşime girerek tamamen orijinaldir.

Treranslar sistemi de, çok oyunda karakterin genellikle kazanılmış (kırıklar, zehirlenmeler, yanıklar, vb) ve temel (metabolizma, hasar, vb.) Gibi farklı durumları deneyimleyeceği bir şekilde tanıtılmaktadır.

Ayrıca dikkat çeken önemli anlar arasında tüm Pip-Boy oyunlarının varlığı - PDA gibi taşınabilir bir cihaz ve seçilen sığınağın markalı tulumları. Genel olarak, içerik oluşturucular her zaman stile çok dikkat ettiler.

En azından aynı Vault-Boy / Vault-Girl'i alın - barınağın sakinlerinin unutulmaz bir görüntüsü, başparmağını kontrol ederek, nükleer bir patlamadan uzak olup olmadığını, veya bir zırhlı geleneksel dış iskelet olan Güç Zırhı olsun.

fallout 5 2019 incelemesi

Çok ilginç ve mekanik boevki. Örneğin, otantik sistem V.A.T.S. - Hareketlerin sırasını sabitlemek, farklı etkilerin bedenin farklı kısımlarına düşmesinden kaynaklanan fiziksel yansıması ile, düşmana ateş etme sürecini otomatik hale getirmek.

Tabii ki, elbette, beşinci bölümde oyun ilerledikçe aynı sulu ve bilgilendirici filmlerin olacağını umuyorum.

Grafik ve müzik

Zamanında Yaratılış motoru tamamen yeni grafik standartlarını tanıtan oyun geliştiricileri arasında bir dönüm noktası oldu. En son yaptığı değişiklik sadece Bethesda'nın en son yapımları olan TES V ve 4. Fallout'la gerçekleştirildi.

Bu nedenle, bir sonraki projeden, en yeni kozmetik yenilikleri beklemeye değer, çünkü motor çok taze.

serpinti 5 2019 devamı

Ses parçasında, elbette, beşinci bölümdeki geliştiricilerin kendilerini değiştirmediklerini ve bu bayilik için klasik mürekkep mürekkeplerinden gelen temaları tamamen benzersiz bir atmosfere sahip olmalarını istiyorum. Her ne kadar hiçbir şey bilinmezken, müzik planlarından emin olmak için.

Sistem Gereksinimleri ve Platformları

Özellikle Sony ve Microsoft ile önemli anlaşmalara ulaşıldığı için, sürümün hem PC'ler hem de konsollar için geleneksel olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sistem gereksinimlerine göre, 78GB Radeon 2GB, 8GB RAM ve 30'un üzerinde vida, AMD Phenom II X4 945 sınıfı işlemcilerden oluşan bir ekran kartı yeterlidir.

Related news

Fallout 5 2019 oyunu image, picture, imagery


Fallout 5 2019 oyunu 58


Fallout 5 2019 oyunu 22


Fallout 5 2019 oyunu 25


Fallout 5 2019 oyunu 80


Fallout 5 2019 oyunu 97


Fallout 5 2019 oyunu 32


Fallout 5 2019 oyunu 45


Fallout 5 2019 oyunu 66