Lada Largus 2018

Rus otomobil üreticisi VAZ'ın Lada markasıyla ilgili eleştirisinin kalıcı nesnesi, yurttaşlarımızın en gözde otomobiliydi. Geçen yıl çok yönlü arazi serisi Largus'un modern versiyonu, Rus otomobil pazarındaki en popüler otomobil ünvanını kazandı. Satış sıralamasında yapılan bir araştırma, LADA Largus'un en popüler modellerin kayıtlarına güvenle girdiğini gösterdi. Halihazırda, ekipman ve fiyatlar veya bunların oranı, AvtoVAZ yönetiminin yeni yönetim politikasının başlangıç ​​noktası olmuştur.


İÇERİK

Yeni ürün hakkında genel bilgiler

Sadece arabanın dışında değil, aynı zamanda birçok teknolojik ünitede de temel bir değişim meydana geldi. Yeni vücutta yerli mühendisliğin en iyi başarılarını somutlaştırdı. Amaç, sınıfında, özellikle Volkswagen Passat, Skoda Superb, Cross serileri ve analogları gibi değerli bir rakip yaratmaktır. Bir bütçe yol vagonu kavramının kullanılması, iç tüketicinin yüksek krosluk yüksek vasıflı yüksek kaliteli bir otomobil sağlamasına olanak sağlamıştır. Resmi bilgiler ve casus fotoğrafları, yeniliğin ana önceliklerini doğrulamaktadır.

Lada Largus 2018

 • Raf tasarımı değişimi;
 • Arka amortisörlerin yüksekliğini arttırmak;
 • Fotoğraf önemli ölçüde eklenen boşluk gösterir;
 • Boyasız plastik gövde kitleri kullanılmış;
 • Modern spor tarzı geleneğinde iç dekorasyon.
 • Küresel otomotiv modasına uygun geniş renk yelpazesi.

İç pazara giriş tarihi, mevcut takvim yılının ikinci yarısı olup, model sunum Moskova Oto Fuarı'nda gerçekleştirilmiştir. Yurttaşlarımız için daha da beklenen bir nüans bedeldir. Bu konuda tam bir bilgi yok, ancak uzmanların mevcut verileri ile yargılamak, sete bağlı olarak fiyat aralığı 500 ila 750 bin ruble arasında değişiyor. Rusya'daki ev satışları, teknolojik dolgu ve süslemenin birkaç versiyonunda hemen gerçekleşecek.

Harici veri

Lada Largus 2018

Her şeyden önce, potansiyel alıcı yeni modelin dış verileri tarafından yönlendirilir. Aracın dışında X-Ray model aralığının tarzına çok benzer. Tasarımcılar, tüketiciye, klasik açıklık ile karakterize olan, vücudun ön ucunun muhafazakar ve çok mütevazi bir görünümünü sunuyor. Uzmanlardan mükemmel geribildirim aşağıdaki değişiklikleri aldı:


 1. Muhteşem bir krom şerit ile bir yamuk şeklinde ızgara ızgara kullanımı.
 2. Ön tamponda eğimli farlar, alt hava girişi ve bir dizi halojen sis lambası entegre edilmiştir.
 3. Ön kapağın üzerinde zarif baskılar, geniş bir cam alanı ve alçaltılmış bir cam hattı sayesinde bir sürücü inceleme bölümü genişletildi.
 4. Largus 2018 model yılı, otomobillerin mini kamyon olarak kullanılmasına izin veren büyük bir bagaj kapağı ile donatılmıştır.
 5. Arka çevre etrafındaki yeni bir kuyruk lambası konsepti uygulandı;
 6. Tasarım, yüksek dayanıklılığa sahip yenilikçi alaşımları ve plastikleri kullanmış ve çaprazlama ağırlığını önemli ölçüde azaltmıştır;
 7. Güncellenmiş versiyon, Continental Continental 55/205'e konur ve GLONASS uydu kontrol seçeneği ile donatılmıştır.

Salon Özellikleri

Yeni Lada Largus 2018 model yılı. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü, satış başlangıç, en son haberler

Yeni Largus 2018'in kabini farklı değil. İşte her zamanki VAZ klasik sadelik ve kısıtlama. Ancak, aşağıdaki detaylar özellikle dikkat çekmektedir:

 • Gösterge paneli, güç ünitesinin ve yüksek hızlı modun çalışmasını izlemek için seçenekler olan plastikten yapılmıştır;
 • Test sürüşü, kontrol fonksiyonunun mükemmel özelliklerini, müzik sisteminin bileşimini, tuş - klima kontrol düğmelerini, mekanik şanzımanın kolları, park freni düğmesini mükemmel gösterdi.
 • Alıcı, modern kumaşın iç döşemesi, küçük yan destekli koltukların revize tasarımı hakkında en son haberleri memnun edecektir.

Büyük kapasite ve yolcu bölmesi kapasitesine odaklanmak gerekir. İki ve üç sıra koltuklu birkaç kit, 7yerlerÖzellikle kış aylarında sert Rus iklimi için değerli olan havalandırma ayakları ile donatılmıştır. Katlanmış yolcu koltukları, otomobilin malların taşınması için bir minibüs olarak kullanılmasına izin verir.

Motorlar

Yeni Lada Largus 2018 model yılı. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü, satış başlangıcı, en son haberler

Yeniliklerin teknik özellikleri, güç birimlerine kavramsal olarak modifiye edilmiş bir yaklaşımdan bahsetmeyi mümkün kılmaktadır.Lada largus2018 sezonu ve motor yelpazesinin genişlemesi, 8 l / 100 km'lik tüketim.

Benzinli, Renualt K7M 1, 6 l. , 8 valf 87 l. dan.
Benzinli Au 95 2, 0 l. , 4 silindir 87 l. dan.
Benzinli Au 95 1, 6 l. , 102 l. dan.

Motorlar tüm çevresel güvenlik gereksinimlerine uygundur.

Related news

Lada Largus 2018 image, picture
Lada Largus 2018 50


Lada Largus 2018 47


Lada Largus 2018 65


Lada Largus 2018 91


Lada Largus 2018 37